Ons team

Het team van de Oase bestaat uit medewerkers met elk een eigen opleiding, specialisatie en doelgroep.
Een deel van het team legt de focus op kinderen, jongeren en gezinnen en de overige collega's werken vooral met volwassenen. In de toekomst breiden we mogelijks uit met andere hulpverleners.
Klik op de naam van de medewerker om meer info te zien.

Sarah Bultynck

Kinderpsychologe—gezinstherapeute

Coördinator

0479/44.98.44

Sarah.bultynck@groepspraktijkdeoase.be

Celeste Vincent

Psychologe

0477/62.57.67

Celeste.vincent@groepspraktijkdeoase.be

 

Eva Feys 

Psychiatrisch verpleegkundige - Therapeut i.o. 

0498/ 83.36.56

Eva.Feys@groepspraktijkdeoase.be

Els Gudders

Expert hoogbegaafdheid

0494/71.52.41

Els.gudders@groepspraktijkdeoase.be

Anne-Pascale Christiaens

Relatietherapeute

Erkend bemiddelaar in familiezaken

0497/55.33.13

Anne-Pascale.Christiaens@groepspraktijkdeoase.be

Matthias Naert

Psycholoog—therapeut i.o.

0474/29. 85. 24

Matthias.Naert@groepspraktijkdeoase.be

Catherine Lannoo

Gezinswetenschappen

          Psychotherapeute i.o.

0495/50 71 73

​© 2017 Bultynck Sarah